• SERVICIUL ADMINISTRATIE PUBLICA LOCALA, AUTORITATE TUTELARA, PROTECTIE SOCIALA
Sef Serviciu Jur. Moscu Vasile
Inspector Iosub Mihaela
Inspector Munteanu Alina
Referent Voicu Elena
Referent Sandu Mihaela
  • SERVICIUL BUGET CONTABILITATE
Sef Serviciu Buget  – Contabilitate : Ec. Ana Dichiseanu
Consilier Puiu Catalin
Consilier Ciobanu Iuliana
Consilier Tudoreanu Rozalia
Consilier Paduret Lenuta
Consilier Busuioc Simona
Referent Pelin Mariana
Referent Gherasim Liliana
Referent Vagnet Elena Gabriela
Referent Hancu Adela
  • BIROUL RESURSE UMANE-SALARIZARE, MANAGEMENTUL CALITATII, TEHNOLOGIA INFORMATIEI, SANATATE SI SECURITATE IN MUNCA, INFORMAREA CETATEANULUI – RELATII CU PUBLICUL, ARHIVA
Şef birou  Gheţu Mihaela
Consilier Ferastauaru Emma
COMPARTIMENT INFORMAREA CETATEANULUI – RELATII CU PUBLICUL
Consilier Şerban Mihaela Mădălina

Inspector Matei Viorica (suspendat crestere copil)

  • SERVICIUL URBANISM, AMENAJAREA TERITORIULUI, ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT, CADASTRU – AGRICULTURA
–    Arhitect sef – Voleanschi Roxana Elena
–    Consilier Ghimbovschi Laura
–    Consilier Telega Ioana Bianca
–    Consilier Patru Cosmin
–    Referent Musat Carmen
  • BIROUL ACHIZITII PUBLICE, INVESTITII, RELATII INVATAMANT, CULTE, ONG-URI

–    Sef birou –  Miron Vasilica Valentin
–    Referent Socaci Ancuta

  • BIROUL TURISM, EVENIMENTE PUBLICE, AGREMENT, MEDIU, STRATEGII SI PROGRAME DE DEZVOLTARE, AUTORIZARE AGENTI ECONOMICI SI TRANSPORT IN REGIM DE TAXI, INSPECTIE COMERCIALA
  – Sef birou Silochi Neli Alina
  – Inspector Paun Anda Diana
  – Consilier Cozma Dana Simona
COMPARTIMENT AUTORIZARE AGENTI ECONOMICI SI TRANSPORT IN REGIM DE TAXI, INSPECTIE COMERCIALA
 – Consilier Scutaru Madalina
 – Referent Suciu Doina
CENTRUL NATIONAL DE PROMOVARE SI INFORMARE TURISTICA
 – Inspector Onofrei Anca Maria
 – Referent Anghelescu Elena
 – Referent Paslaru Lidia Violeta
  • SERVICIUL ADMINISTRATIV – INTRETINERE, ILUMINAT PUBLIC,MONITORIZARE UTILITATI PUBLICE, CENTRALE TERMICE, SEMNALIZARE RUTIERA, LICENTE DE TRASEU SI INREGISTRARE MIJLOACE DE TRANSPORT
Sef Serviciu Dichiseanu Dan
Administrator Machis Maria
Ingrijitor Sarbu Daniela
Muncitor Radu Iulian
Muncitor Goaga Gigi
COMPARTIMENT MONITORIZARE UTILITATI PUBLICE, SEMNALIZARE RUTIERA, LICENTE TRASEU SI INREGISTRARE MIJLOACE DE TRANSPORT
 Inspector Fratila Gheorghe Marian
Sofer Moraru Eduard
Sofer Petroianu Valentin
Sofer deservire microbuz scolar Codreanu Panaite Maricel
COMPARTIMENT SPATIU LOCATIV, COORDONARE ASOCIATII PROPRIETARI
Ingrijitor Ardeleanu Mariana
  • COMPARTIMENT JURIDIC, EVIDENŢA STATISTICÃ A ACTIVITATILOR CONSILIULUI LOCAL

Consilier juridic Gherasim Ionela Corina

  • COMPARTIMENT AUDIT PUBLIC INTERN

Auditor Ec. Predica Dorina

  • SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR

Inspector Ciobanu Adriana
Referent Mocanu Marioara

COMPARTIMENT STARE CIVILÃ

Consilier Fragă Lenuţa

  • SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA
Sef Serviciu  Aghinea Jan
Conducator autospeciala PSI Mihai Gica
Conducator autospeciala PSI Cozma Cristian
Conducator autospeciala PSI Moraru Alexandru Marian
Conducator autospeciala PSI Negoita Gica
Conducator autospeciala PSI Picler Adrian
Conducator autospeciala PSI Petroianu Valentin
Muncitor Feraru Viorel
Muncitor Solomon Catalin
  • COMPARTIMENT BIBLIOTECA

Bibliotecar Ionel Daniela

COMPARTIMENT CASA DE CULTURA

Referent Stratan Valentina
Referent Toderascu Vasile
Referent Cortac Vitalie
Referent Birtea Claudiu

  • COMPARTIMENT MUZEUL DE ISTORIE

Muzeograf  Radu Alin

  • COMPARTIMENT ACTIVITĂŢI SPORTIVE – SALI DE SPORT, STADION
Administrator stadion Colbu Gelu
Ingrijitor stadion  Ciobanu Romica
Administrator sala sport Colegiu Martinas Iuliana Cristina
Adminstrator sala sport Sc. 3 Onciu Diana Elena
  • COMPARTIMENT ADMINISTRARE PIAŢA AGROALIMENTARĂ, OBOR SĂPTĂMÂNAL

Casier Dobrin Catalin

  • SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENŢĂ MEDICALĂ ACORDATĂ ÎN UNITĂŢILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT
–    Asistent medical principal Bixade Irina
–    Asistent medical principal Ambrono Delia Maria
–    Asistent medical  Rusu Paula (suspendat crestere copil)
–    Asistent medical principal Bucuroiu Marius
–    Asistent medical Cujba Madalina
–    Asistent medical Calmatui Magdalena
  • SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENŢĂ SOCIALĂ

COMPARTIMENT ASISTENŢI PERSONALI PENTRU ÎNGRIJIREA PERSOANELOR CU HANDICAP

–    Asistent personal Pascalin Liliana
–    Asistent personal Bordea Liliana Petronela
–    Asistent personal Draghici Mihaela
–    Asistent personal Grozescu Doina
–    Asistent personal Hughineata Elena
–    Asistent personal Marolicaru Ionela Lenuta
–    Asistent personal Matei Maria
–    Asistent personal Radu Gabriela
–    Asistent personal Roncea Eliza
–    Asistent personal Pavalachi Lucia Vasilica

COMPARTIMENT PARTENERIAT ONG-URI, PROGRAME FINANTARE – ASISTENTÃ SOCIALÃ, STRATEGII

–     Asistent medical Spoiala Mihaela

Close Search Window